3DEXPERIENCE® Collaborative Industry Innovator - METROPOLSOFT

Collaborative Industry Innovator, 3DExperience Platform içerisinde işbirliği ile tasarım ve iş süreçlerinizi yönetmenizi sağlayacak uygulamalar içeren bulut tabanlı bir roldür. Dosyalarınızla ilgili revizyon ve versiyonları yönetebilir, kullanıcılara görevler atayabilir, bunları takip edebilir ve dosyalar arasındaki farkları inceleyebilirsiniz. Şirket içi ve şirket dışı proje katılımcılarınızla kusursuz etkileşim kurmanızı sağlayan Collaborative Industry Innovator rolü, tüm cihazlarda rahatça çalışabilmektedir. Collaborative Industry Innovator rolünün uygulamaları aşağıdaki gibidir:

 • 3DMarkup

3DMarkup ürünleri gelişmiş araçlar kullanarak gözlemlemenizi sağlar.  İşaretlemelerinizi, kesitlerinizi slayt olarak hazırlayabilir ve bunları paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda başkasının hazırladığı işaretleri ve slaytları da görüntüleyebilirsiniz.

 • 3DSpace

3DSpace ile içerik depolama ve içeriklerde işbirliği oluşturma için geliştirilmiş araçlar kullanarak oluşturduğunuz alanda projelerinizin katılımcıları ile birlikte çalışma imkanı elde edersiniz. Kişileri içerik paylaşımı için bu alana davet ederek iş birliğini sağlar ve dilerseniz belirli sınırlandırmalar getirebilirsiniz.

 • Bookmark Editor

Bookmark Editor ile CAD ve Non-CAD dosyalarınızı bulut ortamınde belirli yapılarda düzenler ve yönetirsiniz.

 • Change Action

Change Action uygulaması ile değişiklik talepleri oluşturabilir ve ENOVIA ortamında bulunan araçları kullanarak değişiklik taleplerini yönetebilirsiniz. Bu araç ile size ait olan tüm talepler görüntülenir.

 • Classify & Reuse

Classify & Reuse, farklı uygulamalardaki dosyaları işbirlikçi bir çalışmada verimli bir şekilde depolama, yönetme ve erişme için kullanılır. Detaylı ve basit arama araçları sunar. Dosyaları versiyonlama ve versiyonları takip etme için kullanılır. Yaşam döngüsü takibi sağlanır.

3dx collaborative industry innovator sağ

Collaborative Industry Innovator rolü hakkında detaylı bilgi veya teklif almak için: 0216 466 67 70

3dx collaborative industry innovator sol
 • Collaboration & Approvals

Collaboratio & Approvals tüm uygulamalar için kullanılan araçlar sunar ve diğer uygulamaların çalışmasına destek olur.

 • Collaboration for Microsoft

Collaboration for Microsoft 3DExperience ile Microsoft Office uygulamalarını entegre eder. Ofice dosyalarınız içerisinde doğrudan 3DExperience Platform’a veri gönderebilir ve yaşam döngüsü işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

 • Collaborative Lifecycle

Collaborative Lifecycle nesnelerin yaşam döngüsünü oluşturmadan silmeye kadar yönetmek için araçlar sunar. Aynı zamanda nesnelere eşzamanlı erişim için işbirliği sağlar.

 • Collaborative Tasks

Collaborative Tasks basit görev yönetimi için sezgisel bir arayüz sunar. Kullanıcılar oluşturdukları ve kendilerine atanan görevleri takip edebilir ve yönetebilirler.

 • Compare

Compare  ile modeller arasındaki yapısal farklılıkları, metadataları ve 3B geometrileri karşılaştırabilirsiniz.

 • Issue Management

Issue Management, erişiminiz olan sorunları görmenizi ve düzeltilmesini istediğiniz sorunlarla ilgili taleplerinizi oluşturmanızı  sağlar. Size bir sorun atandığında ya da sizden bahsedildiğinde bildirim alırsınız.

 • Route Management

Route Management ile herhangi bir işin tamamlandı olarak belirtilebilmesi için gerekli aktiviteleri ve görevleri belirlersiniz.