fbpx
Soliworks 3D Creator (X Design) üst görsel

3D Creator (XDesign)

GENEL BAKIŞ

SolidWorks 3DCreator (XDesign) ile 3DExperience Platform’da 3 boyutlu modeller oluşturun ve düzenleyin!

SolidWorks 3D Creator (xDesign), bulut ortamında parametrik tasarım ve işbirliği imkanı sağlayan, tüm cihazlarda browser tabanlı kullanabileceğiniz, öğrenmesi kolay bir 3DExperience Platform rolüdür. 3D Creator rolü ile işletmenize yenilikçi ürünleri pazara daha hızlı sunma imkanı sağlayacak gerçek zamanlı işbirliği ve esnek iş akışlarıyla tasarımdan imalata iş sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

3DExperience SolidWorks 3D Creator Video

SolidWorks 3D Creator (XDesign) hakkında detaylı bilgi almak için:  0216 466 67 70

SolidWorks 3D Creator (XDesign) tasarımcılara ve mühendislere kullanımı kolay ara yüzü ile bulut tabanlı 3 boyutlu modeller oluşturma ve düzenleme imkanı sağlar. SolidWorks’ün ara yüzüne benzer olması sayesinde tasarım ve adaptasyon süreçleri çok kolaydır.

sw 3d creator xdesign resim 1

SolidWorks XDesign Yetenekleri

  • SOLIDWORKS xDesign uygulaması ile konsept tasarımdan detaylı parça ve montaj tasarımına kadar parametrik katı ve yüzey modelleme yapılabilir.
  • Üretken tasarım yaklaşımı ile var olan tasarımlar iyileştirilip geliştirilebilir.
  • En uygun modelin kolayca keşfinin sağlayan Tasarım Rehberi ile geometri oluşturulmadan önce sınırlandırmalar ve destek yükleri gibi yapısal gereklilikler anlaşılabilir.
  • Gerçek dünya yükleri ve sabitlemeleri ile tasarım için fikir alınabilir.
  • Hızlı bir şekilde gerekli düzenlemeleri yapma imkanı sağlar.
  • Tek bir tasarım ortamı ile montaj yapısı planlamanıza gerek kalmaz. Parçalar ve montaj tek bir ara yüzde gerçekleşir.

3DEXPERIENCE Nedir?

3DEXPERIENCE Platformu, geleceğin yenilikçi ürün geliştirmeleri için yeni nesil bir iş platformu sunar. Platform sayesinde firmanızın dijital dönüşümünü, iş süreçlerini yönetmeyi ve piyasadaki en iyi tasarım ve analiz uygulamalarına sahip olmasını sağlarsınız.

3D Creator Özellikleri

Gelişmiş özellikler, kullanıcıların geleneksel tarzdaki parametrik modellemeyi kullanarak yeniden çalışma gerektirmeden tasarım amacını değiştirmelerine olanak tanır. Parçalar ve montajlar için tek bir modelleme ortamı, dosyalarınızı nasıl düzenlediğinize değil, tasarıma odaklanmanıza olanak tanır. Veri yönetimine değil tasarıma odaklanmanızı sağlayan yerleşik sürüm kontrolü mevcuttur

Tasarımcıların yükleri ve kısıtlamaları desteklemek için en uygun malzemeleri anlamalarına ilham verir ve yardımcı olur

Yerleşik araçlar ürün geliştirme ağınızdaki tüm paydaşlarla bağlantıda kalmanıza izin verdiğinden dolayı, ayrı çözümlere ihtiyacınız yoktur.

Yükseltme, hizmet paketi veya kurulum gerekmez. 3DEXPERIENCE platformu tarafından desteklenen güvenilir ve güvenli veri yönetimi sağlar. Tasarımla ilgili tüm etkinlikler için tek birleşik bir platformda mümkündür. Ek 3DEXPERIENCE Uygulamaları/Rolleri ile sorunsuz bir şekilde ölçeklendirebilirsiniz.

Ofiste olsun veya olmasın, internet bağlantısının olduğu her yerde tasarım yapabilir veya tasarım verilerine erişebilirsiniz. Sizin veya bir başkasının bilgisayarı, tasarım araçları ve verileri yalnızca bir tuş uzaklıkta.

Nerede olursanız olun güvenilir veri yönetimi ile tasarım verilerinizi istediğiniz zaman, oluşturun, inceleyin veya paylaşın. Ek 3DEXPERIENCE Uygulamaları / Rolleri ekleyerek sorunsuz bir şekilde ölçeklendirebileceğiniz tek bir birleşik platformdan tasarım ve geliştirmeyle ilgili tüm faaliyetlerinizi yürütebilirsiniz