SOLIDWORKS

SOLIDWORKS olarak sizlere en mükemmel ürünleri, en kısa sürede, en düşük maliyet ve en hızlı pazara sunma imkânı sunmayı ve bu süreçte maliyetlerinizi düşürmeyi amaç edindik.

ok TEKLİF İSTE

İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

SOLIDWORKS

SOLIDWORKS ABONELİK

EDGECAM

EDGECAM ABONELİK

WORKNC

WORKNC ABONELİK

METROPOLSAC/LIST

SOLIDPLANT

SWOOD

Yeniliklerden haberdar olmak istiyorum.

Neden SOLIDWORKS?

SOLIDWORKS olarak sizlere en mükemmel ürünleri, en kısa sürede, en düşük maliyet ve en hızlı pazara sunma imkânı sunmayı ve bu süreçte maliyetlerinizi düşürmeyi amaç edindik.

SOLIDWORKS Simulation sayesinde ürünlerinizi çok farklı değişkenleri göz önünde bulundurarak test edebilirsiniz. Bu testler sayesinde projeniz daha üretilmeden çalışacağı yerde nasıl bir çalışma sergileyeceğini görebilir, prototip maliyetlerini düşürebilir, istenilen dayanıklılığı daha kolay yakalayabilirsiniz. SOLIDWORKS Simulation analizleri sayesinde müşterilerin özel taleplerini tasarımınızda ne tür etkilere yol açacağını görebilir ve en uygun cevapları verebilirsiniz.

Product Data Management (PDM) şirket içi işbirliğini maksimum seviyeye çıkarmayı amaçlar. PDM ile daha önce ekibiniz tarafından hazırlanan tasarımlara erişim ve bir dosya üzerinde birden fazla kişinin çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede verilerin kaybı ve sürümlerin kontrolü gibi kaygılarınız ortadan kalkar, tasarım üzerinde tam kontrol oluşur. Aynı zamanda parça numarası, tanım, iş akış durumu gibi gelişmiş arama kriterleri kullanarak parçalarınıza daha sonra tekrar ulaşabilirsiniz. Dosyaların tekrar tekrar farklı ortamlarda kaydedilmesi gibi gereksiz işleri ortadan kaldırırsınız.

SOLIDWORKS Composer sayesinde ürünlerinizle ilgili oluşturduğunuz dokümanlarınızı tasarımınızda yaptığınız değişiklikler ile senkronize ederek hem zaman kazanabilir hem de maliyetleri düşürebilirsiniz. SOLIDWORKS Composer en karmaşık CAD datalarını bile etkin bir şekilde görselleştirebileceğiniz grafik içeriği oluşturmanızı sağlar. SOLIDWORKS Composer kullanımı kolay ara yüzü montaj talimatları, eğitim materyalleri ve pazarlama dokümanları ile beraber içeriğe yönelik bilgilendirici görsel sunumları kolayca geliştiren araçlar sunar.

3B tasarımlar yapmaya başladığınızda ürünün özellikleriyle beraber göz önünde bulundurulması gereken pek çok kriter vardır. İşte pek çok şirketin bizleri tercih etmesinin sebepleri:
Maliyetler Düşer, Tasarım Hızlanır, Verimlilik Artar: SOLIDWORKS’un en temel amacı daha kaliteli ürünleri daha hızlı bir şekilde tasarlamanızı sağlamaktır. SOLIDWORKS yazılımları sayesinde ekibiniz daha verimli olarak çalışır. PDM iş birliğini arttırarak hata yapma riskini düşürür; SIMULATION yazılımı daha hızlı prototip oluşturulmasını sağlar.
SOLIDWORKS aynı zamanda öğrenmesi de oldukça kolay bir yazılımdır. Bu sayede şirketinizin verimlilik artışını kısa zamanda görebileceksiniz.
SOLIDWOKS iş akışı raporlama araçları, dosya yönetimi ve diğer teknolojiler ile kolayca çalışarak tasarımlarınızın takım çalışması sonucu oluşmasını sağlar, böylece zamandan kazanır, hataları da en aza indirebilirsiniz.
Tasarıma Odaklanın: SOLIDWORKS, 3B tasarım süreçlerini kolaylaştırarak tüm kullanıcıların daha verimli hale gelmesini sağlar. Ekibiniz yazılımlarımızla kuralları ezberlemeye değil daha iyi ürünler tasarlamaya odaklanır.
İş Birliği Yeteneğinde Artış: SOLIDWORKS sayesinde siz ve takımınız tasarımlarınızı hem birbirinizle hem de dış çalışma ortamlarıyla kolayca paylaşabilirsiniz. Bu sayede farklı fikirlere; daha iyi ürünlere ulaşmanız kolaylaşır.
Geri Bildirim Sistemi: SOLIDWORKS’un yaptığı yeniliklerin %95’i müşteri geri bildirimleriyle gerçekleşir.
Aktif ve Büyüyen Bir Kullanıcı Topluluğu: Dünyanın her yerinden kullanıcılarla fikir alışverişi yapın ve bilgilerinizi paylaşın, yeni bilgiler öğrenin.
SOLIDWORKS Bilenler için Talep Büyüyor: Dünyada her gün daha çok insan SOLIDWORKS öğreniyor. Siz de SOLIDWORKS’u tercih ederek eleman seçerken daha geniş vasıflı bir havuz oluşturun. En iyileri seçme şansınızı arttırın.

PellentesuqSenectus et nectusNulla facilisiVivera vel
AwesomeAccelerator photo sharingLorem lean startup ipsum product market fit customer development acquihire technical cofounder.Accelerator phototable-ico-1
ResponsiveRockstar developer internetLorem lean startup ipsum product market fit customer development acquihire technical cofounder.Sharingtable-ico-2
PowerfulCoworking viral landingStartup ipsum product market fit customer development acquihire technical cofounder.Rockstar developertable-ico-3
FlexibleMain differentiators businessLorem lean startup ipsum product market fit customer development acquihire technical cofounder.Internettable-ico-4
OptimizedBoard members super angelLorem lean startup ipsum product market fit customer development acquihire technical cofounder.Coworking viral landingtable-ico-5
Easy-In-UseEndless scroll recommendationStartup ipsum product market fit customer development acquihire technical cofounder.Main differentiatorstable-ico-6

pdf-icon SOLIDWORKS Pdf İndir