SolidWorks 2015 SP1.1 Yayınlandı

SolidWorks 2015 Service Pack 1.1 ÇIKTI ! – HEMEN İndirebilirsiniz !


SolidWorks Bakım Anlaşması olan müşterilerimiz son yayınlanan SolidWorks Service Pack 1.1 güncellemesini ücretsiz olarak yükleyip kullanabilecekler.


SolidWorks Service Pack 1.1 yüklemek için ;

1) SolidWorks programını çalıştırın (İnternet Bağlantısı Gereklidir) , üst panalde bulunan YARDIM menüsü içerisindeki GÜNCELLEMELERİ DENETLE seçeneğine tıklayın ve karşınıza gelen SolidWorks Kurulum Yöneticisi  penceresinden  SONRAKİ seçeneğine tıklayın, gelen seçeneklerden BİREYSEL seçeneğini tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

2) SolidWorks web sayfasından indirmek için ; SolidWorks sitesini ziyaret edin,  Ana sayfa üzerinde SUPPORT -> DOWNLOAD kısmından kendi Customer Portal şifrenizi kullanarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.
Kurulum aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız teknik destek için firmamızı arayabilirsiniz
Bakım Anlaşmanız bulunmuyor veya sona erdiyse, lütfen çekinmeden bizleri arayınız, uygun fiyat ve koşullarda bu fırsattan yararlanabilirsiniz.  

Bakım Anlaşmasının faydaları ;

Yazılımlardaki Yıllık Bakımların Kapsamı


• Teknik çözümler içeren müşteri portaline direk erişim imkanı
• 1 Yıl boyunca program GÜNCELLEME (Servis paketleri ve yeni ana versiyonlar dahil)
• Sertifikalı uzmanlarımız tarafından sınırsız telefon ve mail desteği
• Dershane eğitimlerine bakım anlaşması devam ettiği sürece bir kişilik ücretsiz katılım, ilave kişiler için öncelik ve indirim desteği ve ücretsiz eğitim sertifikasına sahip olma imkanı
• Sınırsız Servis desteği (Çözüm Gösterme ve Yönlendirme)