Kurumsal

METROPOLSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ., 10 yılı aşkın tecrübesi ile CAD/CAM/CAE sektöründe  sanayicimizin teknoloji çözüm ortağı olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Alanında lider yazılımlarla en iyi çözümler sunmayı prensip edinen firmamız,  sektörün lider 3 boyutlu sayısal modelleme yazılımı  olan SolidWorks’ün ve katı model tabanlı işlemede Dünyanın en çok tercih edilen CAM yazılımı  Edgecam’in Türkiye distribütörüdür.

İstanbul sanayisinin kalbi niteliğindeki İMES’teki merkez ofisinde faaliyetlerine devam ederken, yerel ofisler, temsilcilikler ve bayi kanalıyla da ülkemizin farlı farklı bölgelerinde temsil edilmektedir. Alanında uzman satış, eğitim ve teknik destek kadromuzla çözüm ortaklarımıza kaliteli ürünler ve kaliteli hizmeti bir arada sunma gayesindeyiz. Temel çalışma prensiplerimiz; kaliteli hizmet ve dürüst yaklaşımdır. Üstün teknoloji, kaliteli hizmet ve dürüstlük prensibiyle sanayicimizin teknoloji alt yapısını güçlendirerek ülkemiz adına toplam verime katkı sağlama amacındayız.

MİSYONUMUZ

ÇÖZÜM
Her alanda lider yazılımlarla en iyi çözümler sunmayı prensip edinen METROPOLSOFT, sektörde tartışmasız lider olan SolidWorks’ün ve dünyanın en köklü ve en çok kullanıcıya sahip CAM yazılımlarından Edgecam’in Türkiye distribütörüdür.
HİZMET
Uzman satış, eğitim ve teknik destek personelimizle, müşterilerimize kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet sunmaktadır. METROPOLSOFT’un temel hizmet prensipleri; samimiyet, dürüstlük, güven ve güler yüzdür.
KALİTE
METROPOLSOFT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.’nin amacı; müşterilerinin çalışma verimini arttırabilmesi için en kaliteli ürünlerle birlikte kaliteli hizmet sunarak, sanayicimizin teknolojik alt yapısını güçlendirmek ve toplam verimini artırmasına katkı sağlamaktır.

LinkedIn


REFERANSLARIMIZ

Metropolsoft Genel Merkez
Metropolsoft Genel Merkez
Lorem Ipsum
Metropolsoft Genel Merkez