Edgecam Part Modeler

Edgecam Part Modeller makine parçası, fikstür, mekanik sistemler ve aparatların
tasarlanması amacıyla geliştirilmiş kullanımı kolay ve güçlü bir CAD yazılımıdır.

ok TEKLİF İSTE

İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

SOLIDWORKS

SOLIDWORKS ABONELİK

EDGECAM

EDGECAM ABONELİK

WORKNC

WORKNC ABONELİK

METROPOLSAC/LIST

SOLIDPLANT

SWOOD

Yeniliklerden haberdar olmak istiyorum.

part_1

Edgecam Part Modeler makine parçası, fikstür, mekanik sistemler ve aparatların tasarlanması amacıyla geliştirilmiş kullanımı kolay ve güçlü bir CAD yazılımıdır. Özellikle katı modellerin hızlı ve basit tasarımını ve/veya revize edilmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiş, uygun maliyetli ve tam parametrik bir 3D tasarım programıdır. Edgecam Part Modeler, tüm CAD sistemlerinin verilerini oldukça başarılı ve sorunsuz bir şekilde açabilmektedir. Part Modeler’in sahip olduğu sezgisel kullanıcı ara yüzü ile kullanımı çok hızlı ve kolaydır.

part_2

Pratik:

Standart CAD programlarından farklı olarak Sketch mantığından farklı olarak seç-çiz pratikliğini kullanıcılara sunan Part Modeler daha pratik bir çizim yöntemi sunar.  Part Modeler, parça veya çene, mengene gibi aparat tasarımı için kullanılan ileri tasarım araçları ile birlikte Edgecam Solid Machinist için mükemmel bir tamamlayıcıdır. Aynı zamanda Edgecam’de tam makine simülasyonu ile çarpma kontrolünün doğru yapılabilmesi için CNC tezgah bileşenleri de tasarlanabilir.

part_3

Teknik Resim:

Tasarım ve teknik resim pencerelerinin ilişkisi dolayısıyla tasarımdaki değişiklikler hızlı ve doğru bir şekilde teknik resme adapte edilir. Oluşturulan katı model çizimdeki tüm detaylar otomatik olarak farklı görünüşlerde teknik resim ortamına alınarak tüm ölçüler, kesitler, detaylar, notlar, açıklamalar… v.b gibi 2 boyut resim sayfasında belirtilebilir.

EDGECAM KATOLOG

Edgecam Genel Broşürü

part-modeler

Edgecam Part Modeler Broşürü

Edgecam part modeler parametrik bir katı model tasarım aracıdır.