Edgecam

ok TEKLİF İSTE

İlgilendiğiniz Ürünü Seçiniz:

SOLIDWORKS

SOLIDWORKS ABONELİK

EDGECAM

EDGECAM ABONELİK

WORKNC

WORKNC ABONELİK

METROPOLSAC/LIST

SOLIDPLANT

SWOOD

Yeniliklerden haberdar olmak istiyorum.


Edgecam Freze
Her işin kendi özelinde farklı özellikleri ve gereksinimleri vardır. CNC Freze işleme merkezlerinde 2 Eksenden 5 Eksene kadar tüm farklı frezeleme ihtiyaçları için komple çözüm Edgecam’de

Edgecam Torna
Edgecam oldukça kolaylaştırılmış kullanımı, diyaloga dayalı görsel ara yüzü, Türkçe kullanım seçeneği,komple makine çalışma simülasyonu ve hatasız NC kod üretici özellikleri ile kullanıcısını sizin teknoloji partnerinizdir.

Edgecam 4/5 Eksen
Pek çok sektörde tek operasyon veya bağlama ile işlenmesi mümkün olmayan birçok karmaşık geometrili parçalar bulunmaktadır. Bu olumsuzlukları ortadan kaldırmak için çok eksenli makineler geliştirilmiştir.

Edgecam Tel Erozyon
Edgecam Tel Erozyon çözümleri, 2 eksen, açılı ve 4 eksen parçaları doğru ve verimli bir şekilde işleyebilmek için esneklik ve güven sağlar. Düzensiz açılı yüzeylerde oluşan karmaşık şekilleri kolaylıkla işlemeyi sağlar.

Edgecam WorkXplore
3B CAD datalarını, tasarım programı olmadan görüntülemek için ideal bir araçtır. Sezgisel ve kullanımı kolay arayüzü, acemi veya tecrübeli kullanıcıların herhangi 3B/2B dosyaları keşfetmesini sağlar.